Rope Escape

Rope Escape 1.03

Jak daleko się zahuśtasz?

Zalety

  • Wciągająca rozgrywka
  • Nie za szybkie tempo gry
  • Możliwość kupowania ulepszeń
  • 3 tryby gry

Wady

  • NIezbyt ładna grafika
  • Praktycznie niewykonalne sterowanie rakietą

Dobry
7

Rope Escape to świetna gra zręcznościowa na Android. Wyróżnia się ciekawym pomysłem i bardzo dynamiczną rozgrywką. Jeśli lubisz dobre gry zręcznościowe, to na Rope Escape na pewno się nie zawiedziesz!

W Rope Escape sterujemy tajemniczym podróżnikiem, który podróżuje po dżungli przyczepiając się do różnych przedmiotów za pomocą liny, jak Spider Man za pomocą pajęczej sieci. Zadaniem gracza jest pokonanie jak najdłuższej trasy, zbierając przy tym monety i różnego rodzaju bonusy. Co ciekawe, liczona jest nie tylko odległość jaką pokonujemy, ale i wysokość na jaką uda nam się dostać.

Podczas podróży należy tylko uważać by nie dotknąć ziemi, bo wtedy nasza podróż zakończy się bolesnym upadkiem. Nasza lina może się przyczepić do praktycznie każdego przedmiotu jaki zobaczymy w grze: do drzewa, latających głazów, a nawet wielkich ... sterowców, które jakimś cudem majestatycznie płyną nad dżunglą.

Za zdobyte podczas podróży monety możemy kupować różnego rodzaju ulepszenia - lepsze liny, rakiety czy magnesy, które przyciągną nam więcej monet. Ilość dodatkowych usprawnień jest całkiem spora, dzięki czemu gra nie powinna się zbyt szybko znudzić.

Rope Escape to gra na którą na pewno warto zwrócić uwagę. Może nie zachwyca grafiką, ale rozgrywka przyniesie Wam mnóstwo emocji!

Rope Escape

Download

Rope Escape 1.03

Opinie użytkowników o Rope Escape